fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Bydgoszcz. Włocławek. Koniec aukcji na 32. Finał WOŚP

Z godziną 00:00 9 lutego br. zakończone zostały aukcje, na które swe oferty wystawili poseł na Sejm RP z Bydgoszczy, senator RP z Włocławka i zastępca prezydenta Bydgoszczy, członkowie Nowej Lewicy.

Gratulujemy i dziękujemy! W licytacjach wzięło udział 47 osób, a łącznie na WOŚP przekazano kwotę 28.535 zł.

Najwyżej zlicytowana została propozycja posła Krzysztofa Gawkowskiego, wicepremiera i ministra cyfryzacji, czyli spotkanie i wspólne zwiedzenie Ministerstwa Cyfryzacji. Zwycięzca wpłaci na rzecz WOŚP 20.100 zł. Pokonał 18 rywali.

15 osób ubiegało się o spędzenie jednego dnia z senatorem RP Krzysztofem Kukuckim, wiceministrem rozwoju i technologii. Najwięcej na rzecz WOŚP z tego tytułu wpłaciła osoba, która wygrała aukcję – 7.925 zł.

O przejażdżkę Harleyem z wiceprezydentem Bydgoszczy Mirosławem Kozłowiczem rywalizowało 13 osób, a zwycięzca licytacji wpłaci na rzecz WOŚP 510 zł.

Czytaj więcej:  W regionie 32. Finał WOŚP z Nową Lewicą (lewica.org.pl)

Opr. nim, 10 lutego 2024 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem